Автори

Основною метою цих лабораторних робіт є закріплення теоретичних положень та придбання навичок дослідження, визначення параметрів і характеристик основних типів імпульсних та цифрових пристроїв.

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

імпульсні пристрої, цифрові пристрої, регістри, лічильники, тригери, генератори пилкоподібної напруги, логічні елементи, електронний ключ

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисциплін «Електроніка та мікросхемотехніка», «Електроніка і системотехніка» для студентів вищих навчальних закладів усіх форм навчання, що навчаються за напрямами «Електромеханіка», «Електротехніка», «Оптотехніка». Розд. «Імпульсні і цифрові пристрої» [Електронний ресурс] / НТУУ «КПІ» ; уклад. А. А. Щерба, В. І. Сенько, К. К. Побєдаш та [ін.].- 2-ге вид., перероб. і доп. - Електронні текстові дані (1 файл: 1,3 Мбайт). - Київ : НТУУ «КПІ», 2009. - Назва з екрана.