Соціологія модерну та модернізації

Узагальнено теорії соціології модерну та модернізації. Проаналізовано парадигму держави, що сприяє розвитку, інтерпретацію піднесення Європи та соціологію сходоцентризму. Кожен розділ підручника містить список рекомендованої літератури та контрольні запитання. Для студентів спеціальності 054 «Соціологія» та усіх, хто цікавиться суспільними науками.

модерн, модернізація, конфлікти, розвиток, держава, держава, що сприяє розвитку, орієнталізм, капіталізм, дослідницька програма, ідеологія, неопатримоніалізм, Макс Вебер, Теда Скочпол, Периферія, соціологія модернізації, соціологія

Соціологія модерну та модернізації [Електронний ресурс] : підручник для студентів спеціальності 054 «Соціологія», спеціалізації «Врегулювання конфліктів та медіація» / П. В. Кутуєв, А. В. Багінський, О. І. Василець, М. Н. Єнін, О. М. Казьмірова, Т. В. Коломієць, Г. О. Коржов, Д. В. Макаренко, І. В. Мацко-Демиденко, І. В. Пиголенко, О. П. Северинчик, О. Л. Якубін ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 3,33 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019. – 355 с. – Назва з екрана.