Технологія целюлозно-паперового виробництва. Практикум

Навчальний посібник призначений для студентів денної та заочної форми навчання, які вивчають дисципліну «Технологія целюлозно-паперового виробництва» та вміщує короткі теоретичні відомості про хімічний та морфологічний склад рослинної сировини, характеристику напівфабрикатів для отримання паперу і картону, проведення варіння в лабораторних умовах, аналіз вихідної сировини та целюлози, підготовку проб до визначення фізико-механічних показників, приклади розрахунків. Практикум призначений для студентів спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», освітньо-професійної програми «Технічні та програмні засоби автоматизації» також корисним для самостійної роботи.

волокнисті напівфабрикати, целюлоза, картон, папір, показники міцності

Технологія целюлознопаперового виробництва. Практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для здобувачів ступеня бакалавра за освітньо-професійною програмою «Технічні та програмні засоби автоматизації» спеціальності 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: Р. І. Черьопкіна, І. М. Дейкун, І. В. Трембус. – Електронні текстові дані (1 файл 2,39 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. – 70 с. – Назва з екрана.