Управління ефективністю діяльності підприємств поліграфічної галузі

Міжнародний гуманітарний університет

Index Copernicus 0,36 у.д.а. https://docs.mgu.edu.ua/docs/konferencii/sborniki/sbirnik312019.pdf#page=34

ефект, ефективність, інтенсифікація, збалансування економічних інтересів, мотивація працівників, soft skills (м’які навички), effect, efficiency, intensification, balancing of economic interests, employee motivation, soft skills, эффект, эффективность, интенсификация, сбалансирование экономических интересов, мотивация сотрудников, soft skills (мягкие навыки)

Шендерівська, Л. П. Управління ефективністю діяльності підприємств поліграфічної галузі / Шендерівська, Л. П. // Наукові записки Міжнародного гуманітарного університету : збірник. – Одеса : Видавничий дім «Гельветика», 2019. – Вип. 31. – С. 34–39. – Бібліогр.: 7 назв.

Зібрання