Конструювання вузлів та агрегатів зварювальних установок

Ескіз недоступний

Метою виконання даної розрахунково-графічної роботи є опанування методами конструювання функціональних вузлів систем керування зварювальних установок. Особлива увага приділяється правилам створення комплекту конструкторської документації на основі діючих нормативних документів.

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

зварювальні установки, агрегати зварювальних установок, вузли зварювальних установок, конструювання вузлів зварювальних установок

Конструювання вузлів та агрегатів зварювальних установок [Електронний ресурс] : методичні вказівки до виконання розрахунково-графічної роботи для студентів напряму підготовки 6.050504 «Зварювання» спеціальності «Зварювальні установки» / НТУУ «КПІ» ; уклад. В. В. Кочубей, Р. М. Рижов. - Електронні текстові дані (1 файл: 2,08 Мбайт). - К. : НТУУ «КПІ», 2009. - Назва з екрана.