Наукова робота за темою магістерської дисертації

2023-06

В навчальному посібнику розглянуто сучасні уявлення щодо закономірностей розвитку науки, відображено основні принципи та поняття наукового апарату. Надано опис методів теоретичних та емпіричних досліджень, а також методології, методів організації, планування та проведення наукових досліджень, які широко використовуються в електричній інженерії. Матеріал представлено у зручній формі та послідовності, що дозволяє студентам легко засвоїти його та краще розуміти етапи проведення наукового дослідження, а також стандартні вимоги до структури та змісту магістерської дисертації. Даний посібник призначений для забезпечення навчально-методичною підтримкою у вивченні дисциплін «Наукова робота за темою магістерської дисертації. Частина 1. Основи наукових досліджень» та «Наукова робота за темою магістерської дисертації Частина 2. Науково-дослідна робота за темою магістреської дисертації»

наукове пізнання, наукові дослідення, актуальність дослідження, магістерська дисертація

Наукова робота за темою магістерської дисертації [Електронний ресурс] : навч. посіб. для здобувачів ступеня магістра за спеціальністю «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: О. С. Богомолова. – Електронні текстові дані (1 файл: 1.47 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. – 37 с. – Назва з екрана.