Комп’ютерна схемотехніка. Лабораторний практикум

Ескіз недоступний

Навчальний посібник призначено для вивчення системи автоматизації проектування Quartus II та проведення лабораторних занять з дисципліни «Комп’ютерна схемотехніка» для підготовки студентів за освітньою програмою «Комп’ютерні системи та мережі» спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія». Розглядаються прикладні питання проектування типових вузлів, блоків і пристроїв комп’ютерів та дослідження їх характеристик в системі автоматизації проектування. Наведено тематику лабораторних робіт, вказівки до їх виконання, список літератури.

комп’ютерна схемотехніка, система автоматизації проектування, вузли, блоки і пристрої комп’ютерів

Комп’ютерна схемотехніка. Лабораторний практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів освітньої програми «Комп’ютерні системи та мережі» за спеціальністю 123 «Комп’ютерна інженерія» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: О. А. Верба, В. І. Жабін, І. А. Клименко, В. В. Ткаченко. – Електронні текстові дані (1 файл: 8,64 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019. – 110 с. – Назва з екрана.