Основи наукових досліджень. Навчально-методичний комплекс дисципліни

В навчально-методичному комплексі дисципліни «Основи наукових досліджень» для студентів спеціальності «Менеджмент» подано навчально-тематичний план дисципліни, методичні поради до вивчення лекційного матеріалу, практичних занять та тематика самостійної роботи студентів. Наведені тестові завдання для перевірки знань студентів та критерії поточного та підсумкового контролю. Навчально-методичний комплекс стане у нагоді студентам магістрам, що навчаються за спеціальністю «Менеджмент» і прагнуть опанувати методологію соціально-економічних досліджень.

наукові дослідження, соціально-економічні дослідження

Основи наукових досліджень. Навчально-методичний комплекс дисципліни [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 073 «Менеджмент» освітньо-професійних програм «Менеджмент і бізнес адміністрування», «Менеджмент міжнародного бізнесу», «Менеджмент інвестицій та інновацій», «Логістика» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: Н. І. Ситник. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,21 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – 57 с. – Назва з екрана.