Ескіз недоступний

Навчальний посібник містить лабораторні роботи з кредитного модулю «Проектування інтелектуальної радіоелектронної апаратури» Частина 2. Посібник має 2 розділи. В 1 розділі лабораторні роботи спрямовані на вивчення студентами технологічних процесів виготовлення мікроелектронних приладів від проектування фотошаблонів до герметизації мікросхеми. В 2 розділі циклу лабораторних робіт з указаної дисципліни розглядається дослідження інструментів і процесів виготовлення деталей РЕА, а саме токарних різців, прес-форм для лиття і пресування, та електроерозійні методи виготовлення деталей. Такий поділ обумовлений виконанням лабораторних робіт територіально в різних лабораторіях. До кожної лабораторної роботи входять наступні розділи: загальні відомості; устаткування, інструменти та матеріали; послідовність виконання роботи; аналіз отриманих результатів та висновки; контрольні питання для підготовки до роботи; оформлення звіту; список рекомендованої літератури. У лабораторних роботах основний акцент зроблено на розвитку навичок самостійної роботи студентів, значна частина якої виконується на рівні навчання через дослідження. Навчальний посібник призначено для студентів Радіотехнічного факультету, КПІ ім. Ігоря Сікорського та може бути рекомендовано для закладів вищої освіти України з мікроелектронним напрямом підготовки денної та заочної форм навчання.

проектування в радіоелектроніці

Проєктування інтелектуальної радіоелектронної апаратури. Лабораторний практикум (Частина 2). Навчальний посібник [Електронний ресурс] : навчальний посібник для здобувачів ступеня бакалавра, за спеціальністю 172 Телекомунікації та радіотехніка / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад. В. І. Попсуй. – Електронні текстові дані (1 файл: 7, 39 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. – 132 с. – Назва з екрана.