Технологічні вимірювання та прилади

НТУУ "КПІ"

У посібнику розглянуто основи метрології та вимірювальної техніки, наведено основні методи та засоби вимірювань, які застосовуються в системах автоматичного контролю режимних параметрів хіміко-технологічних процесів. Описано структуру та принципи побудови систем автоматичного контролю, принципи дії, технічні та метрологічні характеристики вимірювальних перетворювачів і приладів; висвітлено методики вимірювання температури, тиску, витрати, рівня, складу та фізико-хімічних властивостей речовин. Розглянуто особливості використання цифрової та мікропроцесорної техніки в технологічних вимірюваннях. Для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за напрямом «Автоматизація і комп’ютерно-інтегровані технології», а також для інженерно-технічних працівників у галузі автоматизації хімічних виробництв.

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів. Гриф надано Міністерством освіти і науки України (Лист № 1.4/18-Г-10.35 від 08.11.2006 р.).

Лукінюк, М. В. Технологічні вимірювання та прилади [Електронний ресурс] : [навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл.] / М. В. Лукінюк ; М-во освіти і науки України, НТУУ «КПІ». – Електронні текстові дані (1 файл: 18,6 Мбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2007. – 433 с. : іл. – Назва з екрана.