Автори

НТУУ «КПІ»

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

захист інформації

Методичні рекомендації щодо підготовки та проведення практичних занять з дисципліни (кредитного модуля) «Захист інформації в сфері інтелектуальної власності» для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» за спеціальністю 7.18010011 «Інтелектуальна власність» напрямку підготовки «Специфічні категорії» [Електронний ресурс] / НТУУ «КПІ» ; уклад. В. І. Сідорко. – Електронні текстові дані (1 файл: 249 Кбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2014. – 12 с. – Назва з екрана.