освіта, хімія, будівельні матеріали, портландцемент, сірчана кислота, рідкий хлор, хлорне вапно, Київський політехнічний інститут імператора Олександра ІІ, Олексіївський Донський політехнічний інститут (м. Новочеркаськ), Перший земський цементний завод та завод сірчаної кислоти, рідкого хлору і хлорного вапна (м. Сенгілей), education, chemistry, construction materials, portland cement, sulfuric acid, liquid chlorine, chloric lime, Kyiv Polytechnic Institute of Emperor Alexander II, the Don Polytechnic Institute of Tsesarevich Alexei (Novocherkassk), First district cement plant in Sengiley (Simbirsk province), plant of sulfuric acid, liquid chlorine, chloric lime in Sengiley, образование, химия, строительные материалы, серная кислота, жидкий хлор, хлорная известь, Киевский политехнический институт императора Александра ІІ, Алексеевский Донской Политехнический институт (г. Новочеркасск), Первый земской цементный завод и завод серной кислоты, жидкого хлора и хлорной извести (г. Сенгилей)

Татарчук В. Вчений у галузі будівельних матеріалів і хімії Костянтин Григорович Дементьєв: нові віхи до біографії / Віталій Татарчук, Сергій Карамаш, Сергій Вировий // Дослідження з історії техніки : збірник наукових праць. – 2012. – Вип. 16. – С. 89–95. – Бібліогр.: 24 назви.