Ескіз недоступний

поліграфічні машини, автоматизовані комплекси, друкарське устаткування

Методичні вказівки до виконання практичних робіт з кредитного модуля «Процеси, апарати і машини галузі. - 2. Друкарське устаткування» для студентів освітнього ступеня «Бакалавр» , напряму підготовки 6.050503 «Машинобудування» професійного спрямування «Поліграфічні машини та автоматизовані комплекси» очної форми навчання [Електронний ресурс] / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: Ю. О. Шостачук, О. П. Шостачук. – Електронні текстові данні (1 файл: 7,2 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017. – 35 с. – Назва з екрана.