ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського

Методичні рекомендації призначені для організації проведення досліджень, підготовки, оформлення та захисту магістерських дисертацій. Дані рекомендації можуть бути застосовані курсантами та науково- педагогічними працівниками спеціальних кафедр Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” при проведенні наукових досліджень та оформленні результатів їх виконання.

Методика дослідження, Research methodology, методи наукових досліджень, methods of scientific research, магістерська дисертація, master's thesis, спеціальні радіотехничні системи, special radio engineering systems

Методичні рекомендації з проведення дисертаційних досліджень, підготовки та оформлення магістерських дисертацій здобувачів вищої освіти [Електронний ресурс] : методичні рекомендації / В. Ф. Єрохін, О. В. Вакуленко, І. І. Самборський, С. М. Шолохов, Ю. В. Гордієнко ; ІССЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 731.81 Кбайт). – Київ : ІССЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 67 с. – Назва з екрана.