Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського

контроль, іншомовна підготовка, немовні спеціальності, компетентність, концепція, control, foreign language training, non-linguistic specialties, competence, concept

Долинський, Б. Т. Детермінанти системи контролю іншомовної підготовки студентів немовних спеціальностей / Долинський Борис Тимофійович, Іваненко Станіслав Валентинович, Лозенко Наталія Миколаївна // Науковий вісник Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського. – Одеса : ПНПУ імені К. Д. Ушинського, 2020. – Вип. 1 (130). – С. 14–21. – Бібліогр.: 18 назв.

Зібрання