автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології, залучення, компетенції, наукова школа, спеціальність, спеціалізація, студент, automation and computer-integrated technologies, involvement, competences, scientific school, specialty, specialization, student, автоматизация и компьютерно-интегрированные технологии, вовлечение, компетенции, научная школа, специальность, специализация, студент

Джигирей, І. М. Особливості дисциплін первинного залучення у спеціальність для студентів спеціалізації «Комп’ютерно- інтегровані технології сталих хімічних виробництв» / І. М. Джигирей, А. М. Шахновський // Комп’ютерне моделювання в хімії і технологіях та системах сталого розвитку – КМХТ-2019 : збірник наукових статей Сьомої міжнародної науково-практичної конференції, 6-8 травня 2019 року, м. Київ / КПІ ім. Ігоря Сікорського, ХТФ, КХТП. – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019. – С. 361-365. – Бібліогр.: 4 назви.