Конспект лекцій з навчальної дисципліни «Сучасні технології автоматизованого проектування і верифікації програм» у компактній формі відображає матеріал курсу, допомагає сформувати загальне уявлення про предмет вивчення, правильно зорієнтуватися в даній галузі знань. Конспект лекцій з названої дисципліни сприятиме більш успішному вивченню дисципліни, причому більшою мірою для студентів очно- заочної форми, екстернату та дистанційного навчання.

автоматизоване проектування, конспект, SWEBOOK, Agile, тестування, програмний код, верифікація, verification, testing, source code, automatic designing, conspect

Сучасні технології автоматизованого проектування і верифікації програм. Конспект лекцій [Електронний ресурс] : як навчальний посібник для студентів, які навчаються за спеціальністю 121 «Інженерія програмного забезпечення», спеціалізацією «Інженерія програмного забезпечення комп’ютерних систем» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: Я. Ю. Дорогий, О. О. Дорога-Іванюк. – Електронні текстові дані (1 файл: 3,88 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 89 с. – Назва з екрана.