Моделювання засобами векторної алгебри і теорії поля поліграфічних процесів

НТУУ «КПІ»

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

векторна функція скалярного аргументу, векторна функція, криволінійний інтеграл, формули Гріна, формула Ньютона-Лейбніца, поверхневі інтеграли, формула Остроградського-Гаусса, формула Стокса, скалярне поле, градієнт скалярного поля, оператор Гамільтона, види скалярних полів, векторне поле, дивергенція векторного поля, ротор векторного поля, вихрові шнури, соленоїдне поле, потенціальне нестисливе поле, рівняння Лапласа, оператор Лапласа, електростатичне поле точкового заряду, задачі

Поліщук, Н. В. Моделювання засобами векторної алгебри і теорії поля поліграфічних процесів [Електронний ресурс] : конспект лекцій для студентів напряму підготовки 8.05150102, 8.05150103, 8.05150104 «Технології електронних мультимедійних видань», «Комп’ютерні технології та системи видавничо-поліграфічних виробництв», «Матеріали видавничо-поліграфічних виробництв» Видавничо-поліграфічного інституту / Н. В. Поліщук, В. І. Сукретний ; НТУУ «КПІ». – Електронні текстові дані (1 файл: 709 Кбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2013. - 82 с. – Назва з екрана.