Institute of Special Communication and Information Protection of National Technical University of Ukraine “Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute”

Продуктивність є одним із головних критеріїв ефективного функціонування системи управління телекомунікаційною мережею. В свою чергу час обробки повідомлень визначає продуктивність системи управління. Для оцінки часу обробки повідомлень в системі управління була застосована теорія телетрафіка. Результати дослідження, представлені в статті, показують методику визначення необхідної швидкості каналів управління, яка може використовуватися в процесі проектування систем управління.

Нестеренко, М. Аналітична модель оцінки часу обробки повідомлень в системі управління телекомунікаційною мережею / Нестеренко М. М., Романов О. І., Успенський О. А. // Information Technology and Security. – 2012. – Vol. 1, Iss. 1 (1). – Pp. 69–75. – Bibliogr.: 11 ref.