НТУУ «КПІ»

освіта, вчені, відрядження, Наддніпрянська Україна, губернія, Російська імперія, Коллеж де Франс, механіка, фізика, education, scientific, Nadnipryanska Ukraine, province, Russian empire, College de France, mechanics, physics, образование, ученые, командировка, Поднепровская Украина, губерния, Российская империя, механика, физика

Ховрич С. М. Відрядження українських учених як важлива складова міжнародних наукових зв’язків у другій половині XIX — на початку XX ст. (на прикладі вишів Наддніпрянщини) / С. М. Ховрич // Сторінки історії : збірник наукових праць. – 2013. – Вип. 35. – С. 28–38. – Бібліогр.: 18 назв.