Фізика «Електричні явища» (Версія 1.0). Інтерактивний курс

Ескіз недоступний

НТУУ «КПІ»

Унікальний підручник фізики, в якому можна працюват он-лайн. У кожному розділі користувач знайде: Мотиваційний підрозділ, інформаційний, лабораторну роботу та контрольні запитання трьох рівнів складності. В них Ви знайдете анімації, малюнки, графіки, інтерактивні моделі, які взаємодіють з користувачем. Це дозволяє в багатьох випадках змінювати параметри для фізичних закономірностей і негайно відслідковувати результат цих змін на екрані. Біографічні зведення про деяких учених, які зробили важливий внесок у розвиток фізики. Задачі і тести на засвоєння матеріалу теми. Можливість виклику калькулятора. У складанні тексту посібника брали участь викладачі кафедри загальної електротехніки Національного Технічного Університету України ”Київський політехнічний інститут”:

електричні явища, закон Ома, закон Ампера

Фізика «Електричні явища» (Версія 1.0). Інтерактивний курс [Електронний ресурс] / А. М. Сільвестров, В. А. Сільвестров ; НТУУ «КПІ». – Електронні текстові дані (1 файл: 5,91 Мбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2002. – Назва з екрана.