Силові електронні прилади та пристрої. Розрахунково‐графічна робота

Навчально-методичне видання мiстять загальнi вимоги до виконання та оформлення розрахунково-графiчної роботи з дисциплiни “Силові електронні прилади та пристрої” для здобувачів ступеня бакалавра за освітньою програмою «Електронні компоненти та системи», спеціальності 171 Електроніка. Розрахунково-графічна робота присвячена аналізу режимів роботи та визначення технічних характеристик однофазних випрямлячів змінного струму. Метою методичних вказівок є ознайомлення студентів з особливостями розрахунку випрямлячів у випадку, коли джерелом живлення випрямляча є автономний інвертор, який на відміну від мережі змінного струму формує на вході випрямляча не синусоїдальнцу, а прямокутну або ступінчату форму напруги. Це дає змогу студентам ознайомитись з принципом дії та особливостями роботи різних типів однофазних випрямлячів та отримати практичні навики з їх розрахунку та обгрунтованого вибору елементів. Навчальний посібник містить короткі теоретичні відомості про особливості роботи різних типів випрямлячів, основні розрахункові співвідношення, сформульовано завдання на розрахункову –графічну роботу та вимоги до її оформлення. Наведено приклад виконання роботи.

однофазні випрямлячі, автономний інвертор

Силові електронні прилади та пристрої. Розрахунково‐графічна робота [Електронний ресурс] : навч. посіб. для студ. спеціальності 171 «Електроніка» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: В. Я. Ромашко, Л. М. Батрак, А. В. Заграничний. – Електронні текстові дані (1 файл: 1.1 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. – 30 с. – Назва з екрана.