Вплив складу бетонів на радіаційну безпеку

Інститут відновлюваної енергетики НАН України

У роботі розглянуто необхідність покращення якості конструкцій з бетону для запобігання радіаційних впливів та викидів в навколишнє середовище за рахунок введення заповнювачів та додаткових компонентів.

радіоактивність, радіаційне забруднення, бетон, заповнювач бетону, будівельні матеріали, радіаційний захист, radioactivity, radiation contamination, concrete, concrete aggregate, building materials, radiation protection

Друкований, М. Ф. Вплив складу бетонів на радіаційну безпеку / М. Ф. Друкований, Ю. Г. Олійник // Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті: матеріали XXI міжнародної науково-практичної конференції, [Київ], 14-15 травня 2020 р. / Інститут відновлюваної енергетики НАНУ. – Київ, 2020. – С. 261-264.