Електричні мережі та системи. Лабораторний практикум

Навчальний посібник виконання лабораторних робіт з курсу « Електричні мережі та системи» для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» освітніх програм « Електромеханічні та мехатронні системи енергоемних виробництв» та « Інжиніринг автоматизованих електротехнічних комплексів» призначено для систематизування, розширення та закріплення теоретичних знань, одержаних в процесі вивчення дисципліни «Електричні мережі та системи». Призначено для виконання комплексу лабораторних робіт, які присвячено таким темам курсу як: «Реактивна потужність та способи її регулювання», «Режими нейтралі електричних мереж», «Захисне заземлення», «Графіки електричних навантажень та їх показники», «Автоматичні вимикачі», «Магнітні пускачі» та інші. В навчальному виданні наводиться теоретична інформація, методики проведення дослідів, описи конструкцій лабораторних навчальних стендів для проведення експериментів та контрольні запитання для самоперевірки рівня засвоєння знань.

електричні системи, електричні мережі

Електричні мережі та системи. Лабораторний практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», спеціалізації «Електромеханічні та мехатронні системи енергоємних виробництв» та «Інжиніринг автоматизованих електротехнічних комплексів» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: О. В. Мейта, М. П. Осадчук, – Електронні текстові данні (1 файл: 1,46 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – 91 с. – Назва з екрана.