Бердянський державний педагогічний університет

соціальна робота, інклюзивна освіта, діти з особливими потребами, девіантна поведінка, social work, inclusive education, children with special needs, deviant behavior

Гераськов, С. Інклюзивний підхід у соціальній роботі з батьками дітей з особливими освітніми потребами та схильністю до девіантної поведінки / Сергій Гераськов, Марія Михайлюк // Соціально-освітні домінанти професійної підготовки фахівців соціальної сфери та інклюзивної освіти : матеріали ІІІ Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції : збірник наукових статей (м. Бердянськ, 27-28 жовтня 2021 р.). – Бердянськ, 2021. – С. 48–52. – Бібліогр.: 8 назв.