Автори

НТУУ «КПІ»

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

розрахунок систем електропостачання, геотехнічні виробництва, засоби релейного захисту

Розрахунок систем електропостачання геотехнічних виробництв та вибір засобів релейного захисту [Електронний ресурс] : електронний практичний посібник для проведення практичних занять та виконання розрахунково-графічної роботи з дисципліни «Системи електропостачання геотехнічних виробництв: режими релейного захисту, автоматика» для студентів спеціальності 7.05070205 «Електромеханічні системи геотехнічних виробництв» / НТУУ «КПІ» ; уклад. І. С. Рябенко. – Електронні текстові дані (1 файл: 2,31 Мбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2014. – 91 с. – Назва з екрана.