Практика магістрів

бачено у відповідності до Закону України «Про вищу освіту» № 1556-VІІ від 01.07.2014 р., положення «Про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України», затвердженого наказом Міністерства освіти України від 08.04.1993 р. № 93 (зі змінами), листів Міністерства освіти і науки України від 07.02.09 р. № 1/9-93 «Про практичну підготовку студентів», рекомендацій про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України, розроблених Державною науковою установою «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» у 2013 році, з урахуванням Положення про організацію освітнього процесу в КПІ ім. Ігоря Сікорського та програми підготовки магістрів за ОП «Електричні станції». Навчальний посібник призначено для викладачів та студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», освітньої програми «Електричні станції».

Практика магістрів [Електронний ресурс] : навч. посіб. для здобувачів ступеня магістр спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» за освітньою програмою "Електричні станції" / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: О. В. Остапчук, Г. М. Гаєвська. – Електронні текстові дані (1 файл: 773.39 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. – 43 с. – Назва з екрана.