WEB-технології

Посібник розроблений на підставі робочої програми навчальної дисципліни «WEB-технології» та призначений для проведення лабораторних занять, підвищення розуміння основ WEB-технологій. Призначений для студентів, які навчаються за освітньою програмою підготовки бакалаврів за спеціальністю 151 "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології". Спрямований на формування у студентів умінь та навичок проектування та моделювання WEB-документів. Забезпечує студентів необхідними теоретичними знаннями для виконання практичних завдань, запланованих впродовж семестру.

WEB-технології, Веб-технології

WEB-технології [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», освітньо-професійна програма «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології кібер-енергетичних систем» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад. О. С. Бунке. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,08 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – 28 с. – Назва з екрана.