НУК

предмет, інформаційний ресурс, наукометричі бази, бібліотечні послуги та сервіси, subject, information resource, scientometric databases, library services

Тепікіна, Л. В. Предметні бібліотекарі – організаційне рішення в Науково-технічній бібліотеці ім. Г.І. Денисенка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» / Тепікіна Людмила Володимирівна // Бібліотека ХХІ століття: виклики, нові можливості, перспективи : матеріали VI Всеукраїнської науково-практичної конференції, 7-8 листопада 2019 р., НБ НУК ім. адм. Макарова. – Миколаїв : НУК, 2019. – С. 84-88. – Бібліогр.: 3 назви.