Автори

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"

Звіт про НДР: 174 с., 93 рис., 14 табл., 243 формули, 1 додаток, 42 джерела. В звіті науково-дослідної роботи "Створення та впровадження серії прецизійних широкосмугових системно орієнтованих мультиметрів напруги змінного струму" висвітлені технічні характеристики сучасних прецизійних мультиметрів, перш за все при вимірюванні напруги змінного струму. Розроблені структурні та принципові схеми вимірювальних каналів, високі метрологічні характеристики яких досягаються завдяки запропонованим алгоритмам поелементної адитивно- мультиплікативної корекції з програмованим переналагоджуваним лінеаризатором. Розроблена методика метрологічної атестації в діапазоні частот від 10 Гц до 100 МГц і діапазоні напруг від 0,3 мВ до 300 В.

мультиметр, похибка, алгоритм, напруга, струм, потужність, корекція

Створення та впровадження серії прецизійних широкосмугових системно орієнтованих мультиметрів напруги змінного струму : звіт про НДР (заключ.) НТУУ "КПІ" ; кер. роб. Ю. Туз. - К., 2014. - 177 л. + CD-ROM. - Д/б №2658-п