САПР в інженерній графіці. Схеми теплові

У навчальному посібнику наданий теоретичний матеріал щодо правил виконання теплових принципових схем, переліків елементів і методах їхнього виконання в системі AutoCAD. Виконання схем роздивляється з використанням створення груп, блоків, атрибутів блоків, користувальницьких типів ліній. Для засвоєння теорії на практиці наведено приклад розробки схеми з переліком елементів, приклад складання класифікаційної характеристики енергетичного модуля за класифікатором ЄСКД, варіанти індивідуальних завдань, довідкові таблиці УГП, типів ліній для позначення робочого середовища, класи 56 та 62 класифікатора ЄСКД. Даний посібник призначений для студентів спеціальності 144 «Теплоенергетика», а також для інших спеціальностей теплоенергетичного факультету.

схеми теплові принципові, thermal principles circuits, схемы тепловые принципиальные, AutoCAD, теплоенергетика, heat energy, теплоэнергетика, умовні графічні позначення, групи та блоки в AutoCAD, groups and blocks in AutoCAD, группы и блоки в AutoCAD, класифікаційні характеристики джерел електричної енергії та турбоустановок, classification characteristics of electricity sources and turbines, классификационные характеристики источников электрической энергии и турбоустановок

САПР в інженерній графіці. Схеми теплові [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 144 «Теплоенергетика» / Т. М. Надкернична, О. О. Лебедєва, Г. А. Вірченко, О. М. Гумен ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 3,9 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 87 с. – Назва з екрана.