Теорія прийняття рішень. Комп'ютерний практикум

Навчальний посібник призначений для підготовки та виконання комп’ютерних практикумів з дисциплін «Теорія прийняття рішень», «Математична економіка та моделі прийняття рішень в інформаційно-управляючих системах» та «Інформаційні технології підтримки прийняття рішень» студентами спеціальностей126«Інформаційні системи та технології» та 121 «Інженерія програмного забезпечення» усіх форм навчання. Посібник до кожного комп’ютерного практикуму містить тему, мету, короткі теоретичні відомості, завдання та варіанти завдань, а також контрольні питання. Посібник допоможе закріпити теоретичні знання в області моделей та методів прийняття рішень та набути практичних навичок у вирішенні практичних задач прийняття рішень та застосуванні методів підтримки прийняття рішень на практиці.

методи прийняття рішень, Decision Making Methods

Теорія прийняття рішень. Комп’ютерний практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології» та спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» / КПІ ім. Ігоря Сікорського; уклад. О. С. Жураковська. – Електронні текстові дані (1 файл: 3,64 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – 142 с. – Назва з екрана.