Прогнозування фінансових процесів: практикум

Посібник містить задачі та рекомендаційні вказівки для студентів стосовно виконання практичних завдань з навчальної дисципліни «Сучасні методи прогнозування». Наведені ілюстративні приклади розв’язання практичних задач прогнозування для сучасних фінансових процесів з різних економічних галузей. Показано практично всі аспекти аналізу і прогнозування фінансових процесів із застосуванням не тільки класичних підходів і методів, а й сучасного інструментарію (Facebook Prophet, Python, R). Навчальний посібник розроблений і призначений для здобувачів ступеня магістра за освітніми програмами «Cистемний аналіз фінансового ринку» та «Системний аналіз і управління» спеціальності 124 Системний аналіз, проте буде також корисним для студентів, аспірантів та викладачів, які спеціалізуються в галузі розв’язання задач статистичного аналізу даних, математичного моделювання і прогнозування динаміки фінансово-економічних та процесів іншої природи, представлених статистичними даними.

прогнозування, Facebook Prophet, фінансові процеси, методи прогнозування, моделі прогнозування

Прогнозування фінансових процесів: практикум [Електронний ресурс] : навч. посіб. для здобувачів ступеня магістра за освіт. програмами «Cистемний аналіз фінансового ринку» і «Системний аналіз і управління» спеціальності 124 Системний аналіз / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: Н. В. Кузнєцова, П. І. Бідюк. – Електронні текстові дані (1 файл: 2.26 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. – 106 с. – Назва з екрана.