Електротехніка: Електромагнітні пристрої та електричні машини

Ескіз недоступний

Автори

Видання містить методичні вказівки до лабораторних робіт дисципліни «Електромагнітні пристрої та електричні машини». До складу методичних вказівок входять теоретичні відомості, порядок виконання роботи, опрацювання результатів вимірювань та контрольні запитання та список рекомендованої літератури. Навчальне видання призначено для студентів неелектричних спеціальностей.

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

електромагнітні пристрої, електричні машини, дросель з феромагнітним осердям, однофазний трансформатор, асинхронний двигун, генератор постійного струму, двигун постійного струму, синхронний генератор

Електротехніка: Електромагнітні пристрої та електричні машини [Електронний ресурс] : методичні вказівки до лабораторних робіт для студентів технічних напрямів підготовки / НТУУ «КПІ» ; уклад. А. А. Щерба, Л. Ю. Спінул, О. М. Скринник. - Електронні текстові дані (1 файл: 5,8 Мбайт). - Київ : НТУУ «КПІ», 2009. - Назва з екрана.