Філософія

У навчальному посібнику викладено зміст навчального матеріалу з курсу філософії згідно з програмою дисципліни. До кожної теми додаються основні поняття, контрольні запитання, теми рефератів, список рекомендованої літератури. Метою розробки посібника є систематизований виклад начального матеріалу з філософії з урахуванням спрямованості підготовки сучасних військових фахівців у галузі спеціального зв’язку і захисту інформації, вплив на формування їх професійних, світоглядних і громадянських позицій. Навчальний посібник враховує специфіку вищих навчальних закладів України в контексті Болонських угод. При підготовці посібника автори послуговувались посібниками і підручниками В. Андрущенка, М. Горлача, Л. Губернського, І. Бичка, С. Кримського, М. Михальченка, І. Надольного, В. Патрушенка, Є. Причепія, М. Требіна, В. Ярошовця, та інших освітян. Навчальний посібник розраховано на курсантів, слухачів і аспірантів Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського”.

філософія, світогляд, українська філософська думка, буття, матерія, свідомість, розвиток, методологія пізнання

Філософія [Електронний ресурс] : навч. посіб. для студентів, курсантів і аспірантів / В. О. Ананьїн, В. В. Горлинський, О. О. Пучков, О. В. Уваркіна ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 2,18 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2018. – 367 с. – Назва з екрана.