Навчальний посібник «Практична підготовка здобувачів ступенів бакалавра та магістра радіотехнічного факультету: Рекомендації до організації та проходження практики» містить всю необхідну інформацію по проходженню практики на підприємствах та в науково-дослідних установах, рекомендації по оформленню необхідних документів, щоденника та звіту з практики, рекомендації щодо проведення захисту практики. Розглянуто принципи організації роботи на підприємствах для виконання поставлених завдань, описуються вимоги до змісту і оформлення звіту та основні етапи виконання. Описано процедуру та умови допуску здобувачів вищої освіти до захисту практики та зазначено перелік документів та матеріалів, що подаються здобувачем вищої освіти на кафедри до захисту. Навчальний посібник «Практична підготовка здобувачів ступенів бакалавра та магістра радіотехнічного факультету: Рекомендації до організації та проходження практики»» призначений для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня та другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 172 Електронні комунікації та радіотехніка, освітніх програм “Інтелектуальні технології радіоелектронної техніки”, “Інформаційна та комунікаційна радіоінженерія”, ‘Радіотехнічні комп’ютеризовані системи”, “Радіоелектронна інженерія”.

практика, звіт з практики, щоденник, електронні комунікації та радіотехніка, інтелектуальні технології радіоелектронної техніки, інформаційна та комунікаційна радіоінженерія, радіотехнічні комп’ютеризовані системи, радіоелектронна інженерія, бакалавр, магістр

Практична підготовка здобувачів ступенів бакалавра та магістра радіотехнічного факультету: рекомендації до організації та проходження практики [Електронний ресурс] : навч. посіб. для здоб. вищої освіти спеціальності 172 «Електронні комунікації та радіотехніка» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад. В. М. Головня. – Електронні текстові дані (1 файл: 600.78 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. – 39 с. – Назва з екрана.