Institute of Special Communication and Information Protection of National Technical University of Ukraine “Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute”

Запропоновано С-реалізацію алгоритму Крускала з часом роботи О(Е+VlogV) для випадку відсортованих ваг ребер з детальним аналізом часової складності його кроків.

Винничук, С. Аналіз часової складності кроків алгоритму крускала при відсортованих вагах ребер з часом роботи О(Е+VlogV) для варіанту його С-реалізації / Винничук С. Д. // Information Technology and Security. – 2012. – Vol. 1, Iss. 2 (2). – Pp. 10–13. – Bibliogr.: 1 ref.