Автори

Методичні вказівки містять опис лабораторних робіт з курсу «Електроніка і мікро схемотехніка» (розділ «Аналогові пристрої»), який викладається студентам відповідного фаху денного і заочного навчання НТУУ «КПІ». Основною метою цього циклу лабораторних робіт є закріплення теоретичних знань, отриманих студентами при вивченні програмного матеріалу, ознайомлення та придбання навиків користування радіовимірювальною апаратурою, визначення параметрів та характеристик основних класів підсилювачів у дискретному та інтегральному виконанні.

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

електроніка, мікросхемотехніка, аналогові пристрої, системотехніка

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисциплін «Електроніка та мікросхемотехніка», «Електроніка і системотехніка» для студентів вищих навчальних закладів усіх форм навчання, що навчаються за напрямами «Електромеханіка», «Електротехніка», «Оптотехніка». Розділ «Аналогові пристрої» [Електронний ресурс] / НТУУ «КПІ» ; уклад. А. А. Щерба, В. І. Сенько, К. К. Побєдаш, С. М. Захарченко, В. А. Святненко, К. В. Трубіцин. - Електронні текстові дані (1 файл: 923 Кбайт). - Київ : НТУУ «КПІ», 2009. - Назва з екрана.