Ескіз недоступний

Автори

НТУУ «КПІ»

функції багатьох змінних, інтегральне числення функції однієї змінної, звичайні диференціальні рівняння

Методичні вказівки до виконання розрахункової роботи кредитного модуля «Інтегральне числення функції однієї змінної. Диференціальні рівняння» для напрямів підготовки 6.051501 «Видавничо-поліграфічна справа», 6.050503 «Машинобудування» для студентів Видавничо-поліграфічного інститута [Електронний ресурс] / НТУУ «КПІ» ; уклад. О. І. Кушлик-Дивульська. – Електронні текстові дані (1 файл: 2,64 Мбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2013. – 117 с. – Назва з екрана.