Зібрано публікації газети “Київський політехнік” про пам’ятники й пам’ятні знаки, в різні роки встановлені на території Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, історію їхнього створення, урочистості з нагоди відкриття, біографічні відомості про людей, чию пам’ять увічнено. Додано розповіді про музейні зразки техніки під відкритим небом та монументальні композиції, що постали останнім часом. Матеріали подано в хронологічному порядку, із зазначенням місця, де встановлено кожен об’єкт, наведено довідковий матеріал. Для широкого кола читачів і тих, хто цікавиться історією науки й техніки, а також історією університету.

пам’ятники, меморіальні дошки, зразки техніки, історія, біографії, monuments, memorial plaques, samples of equipment, history, biographies

Пам’ятники і пам’ятні знаки КПІ. Путівник-довідник територією КПІ ім. Ігоря Сікорського [Електронний ресурс] / упоряд. Н. Є. Ліберт ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні тестові дані (1 файл: 19,48 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – 116 с. – (Бібліотечка газети «Київський політехнік»). – Назва з екрана.