Історія декоративно-прикладного мистецтва. Конспект лекцій

Навчальний посібник відповідає навчальній програмі дисципліни «Історія декоративно-прикладного мистецтва» спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» освітньої програми «Образотворче мистецтво» підготовки студентів Видавничо-поліграфічного інституту. Подано конспект лекцій до тем, які вивчаються протягом курсу. В посібнику викладений матеріал про основні види декоративного мистецтва: гончарство, художню обробку металу, скла, ювелірне мистецтво, різьблення по дереву, кістці, ткацтво, килимарство, особливості їх розвитку в різні історичні періоди в країнах Європи, Америки, Близького та Дальнього Сходу. Для студентів ВПІ КПІ ім. Ігоря Сікорського спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».

декоративно-прикладне мистецтво

Історія декоративно-прикладного мистецтва. Конспект лекцій [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад. С. В. Оляніна. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,02 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – 52 с. – Назва з екрана.