Акумулюючі системи енергії в стратегії розвитку відновлюваної енергетики

Інститут відновлюваної енергетики НАН України

У тезах конференції розкривається роль акумулюючих систем в умовах трансформації енергетичної системи України та аналізуються можливі технології зберігання виробленої енергії.

відновлювальні джерела, зберігання енергії, маневрені системи, акумулюючі технології, акумулятор, renewable sources, energy storage, maneuvering systems, accumulating technologies, battery, accumulator

Немченко, Ю. В. Акумулюючі системи енергії в стратегії розвитку відновлюваної енергетики / Ю. В. Немченко // Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті: матеріали XXI міжнародної науково-практичної конференції, [Київ], 14-15 травня 2020 р. / Інститут відновлюваної енергетики НАНУ. – Київ, 2020. – С. 171-175.