Моделі оптимального розвитку енергосистем. Курсова робота

Навчальний посібник з дисципліни «Моделі оптимального розвитку енергосистем» складається з чотирьох розділів. Розглянуто питання виконання курсової роботи з дисципліни “Моделі оптимального розвитку енергосистем” для студентів всіх форм навчання та студентів іноземців. Даний електронний ресурс призначений для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

електрична система, electrical system, електроенергетична система, power System, математична модель, mathematical model, методи оптимізації, optimization methods

Баженов, В. А. Моделі оптимального розвитку енергосистем. Курсова робота [Електронний ресурс] : навч. посіб. для студ. спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», освітньо-професійної та освітньо-наукової програм магістерскої підготовки / В. А. Баженов ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 1.29 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. – 53 с. – Назва з екрана.