У науковому документальному виданні узагальнено основні результати 100-річної діяльності кафедри електромеханіки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Висвітлено історію становлення, розвитку та сьогодення першої кафедри електромеханічного профілю в Україні. Наведено хронологію визначних подій, основних результатів науково-педагогічної і інноваційної діяльності викладачів кафедри. Відображено внесок нинішнього колективу кафедри у справу підготовки висококваліфікованих інженерних та науково-педагогічних кадрів у галузі електричної інженерії. Видання адресоване широкому колу науковців, педагогів, студентів та усіх, хто цікавиться історією розвитку електромеханіки і вищої технічної освіти України.

літопис, кафедра електромеханіки КПІ ім. Ігоря Сікорського, 100-річчя, ювілей

Літопис кафедри електромеханіки КПІ імені Ігоря Сікорського у подіях, фактах, іменах і фотодокументах (1920 - 2020) [Електронний ресурс] / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: Котлярова В. В., Монахов Є. А., Реуцький М. О., Чумак В. В., Шиманська А. А., Шинкаренко В. Ф. ; під заг. ред. В. Ф. Шинкаренка. – Електронні текстові данні (1 файл: 10,84 Мбайт). – Київ : Beprint.info, 2020. – 92 с. – Назва з екрана.