Педагогіка вищої школи. Конспект лекцій

ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського

Конспект лекцій “Педагогіка вищої школи” розроблено відповідно до програми однойменної навчальної дисципліни, що викладається курсантам другого (магістерського) освітньо-кваліфікаційного рівня вищої освіти. Призначено для здобувачів вищої освіти ступеня магістр за спеціальностями 122 “Комп’ютерні науки”, 125 “Кібербезпека та захист інформації”, 172 “Електронні комунікації та радіотехніка” ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського, а також для використання в освітньому процесі і службової діяльності аспірантами і науково-педагогічними працівниками.

вища освіта, педагогіка, навчальний процес, дидактика, методика навчання, педагогічна майстерність

Педагогіка вищої школи. Конспект лекцій [Електронний ресурс] : конспект лекцій для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти з навчальної дисципліни за освітніми програмами: “Комп’ютерні системи і технології спеціального зв’язку”, “Безпека державних інформаційних ресурсів”, “Спеціальні системи електронних комунікацій”, спеціальностями: 122 “Комп’ютерні науки”, 125 “Кібербезпека та захист інформації”, 172 “Електронні комунікації та радіотехніка” / В. О. Ананьїн, В. В. Горлинський, О. О. Пучков, О. В. Уваркіна ; ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 951.49 Кбайт). – Київ : ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. – 124 с. – Назва з екрана.