University of Belgrade Faculty of Mechanical Engineering

У цій роботі ми розглянули інтенсивність турбулентності стінових струмів на плоских поверхностей, таких як стін або стель приміщень, без будь-яких експериментальних даних Результати співпадають з відомими експериментальними даними і можуть бути використані у розрахунках потоків у приміщенні.

інтенсивність турбулентності, турбулентна макроструктура, реактивний поток, обчислювальна гідродинаміка, turbulence intensity, turbulent mactostructure, jet, wall jet, computational fluid dynamic, интенсивность турбулентности, турбулентная макроструктура, реактивный поток, вычислительная гидродинамика

Geometric Analysis of Turbulent Macrostructure in Jets Laid on Flat Surfaces for Turbulence Intensity Calculation / O. Gumen, V. Dovhaliuk, V. Mileikovskyi, O. Lebedieva, V. Dziubenko // FME TRANSACTIONS. – Belgrade : University of Belgrade Faculty of Mechanical Engineering, 2017. – Volume 45, № 2. – 236-242.