ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського

У навчальному посібнику розглянуто особливості теорії планування експериментів в телекомунікаційних та комп’ютерних системах та основний зміст процесу планування експерементів в АСУ інформаційно-телекомунікаційними мережами (ІТМ). Наведено практичні приклади застосування чисельних методів для рішення задач з аналізу та оцінки навантаження ІТМ, а також синтезу оптимальних ІТМ в умовах кризових ситуацій. Описано підходи та наведено приклади оцінки ефективності методів синтезу ІТМ. Особливу увагу приділено питанням синтезу пристроїв управління АСУ ІТМ, пристроїв управління лінійнами процесами та оптимальної інформаційної системи обробки транзакцій. Навчальне видання призначене слухачам інституту, що здобувають освіту за третім (науковим рівнем) за спеціальністю 122 Комп'ютерні науки і вивчають дисципліну “Спеціальні розділи теорії чисельних методів”. Може бути також корисне всім, хто самостійно хоче засвоїти передові методології і концепції синтезу АСУ ІТМ – курсантам, студентам, аспірантам, спеціалістам технічних спеціальностей та програмістам.

чисельні методи, інформаційно-телекомунікаційна мережа, управління, автоматизація

Копійка, О. В. Спеціальні розділи теорії чисельних методів: теорія та практика застосування в телекомунікаційних та комп’ютерних системах [Електронний ресурс] : навчальний посібник / О. В. Копійка, І. Ю. Субач, А. В. Микитюк ; ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,12 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 92 с. – Назва з екрана.