Аналіз можливості реалізації комплексних сонячно-водневих систем в Україні

Інститут відновлюваної енергетики НАН України

У роботі наведено послідовність визначення залежності виробітку водню від сонячної радіації для автономної сонячно-водневої системи.

сонячна радіація, водень, фотоелктричний модуль, протоно-обмінний електролізер, автономна сонячно-воднева система, відновлювані джерела енергії, solar radiation, hydrogen, photoelectric module, proton-exchange cell, autonomous solar-hydrogen system, renewable energy

Карпчук, Г. Л. Аналіз можливості реалізації комплексних сонячно-водневих систем в Україні / Г. Л. Карпчук, В. І. Будько // Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті: матеріали XXI міжнародної науково-практичної конференції, [Київ], 14-15 травня 2020 р. / Інститут відновлюваної енергетики НАНУ. – Київ, 2020. – С. 208-211.