Невизначений інтеграл

2016-12

Автори

Массалітіна, Євгенія Вікторівна

Практикум «Невизначений інтеграл» для студентів усіх спеціальностей складається з 31 варіанта, кожен з яких містить систематизовану добірку 36 задач з теми «Невизначений інтеграл». Даний практикум допоможе студентам опрацювати тему «Невизначений інтеграл», виробити уміння та навички обчислення невизначених інтегралів та забезпечить успішне засвоєння матеріалу, передбаченого навчальною програмою дисципліни «Вища математика». Практикум «Невизначений інтеграл» може бути рекомендований для використання викладачами вищої математики у якості розрахункової роботи з теми «Невизначений інтеграл».

невизначений інтеграл, вища математика

Невизначений інтеграл [Електронний ресурс] : практикум з вищої математики для студентів усіх спеціальностей / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад. Є. В. Массалітіна. – Електронні текстові данні (1 файл 1,42 Мбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2016. – 37 с. – Назва з екрана.