Теорія електромагнітного поля

У методичних рекомендаціях до практичних занять з теорії електромагнітного поля показані приклади і задачі, які охоплюють матеріал з електростатичного поля у різних середовищах. Приведені приклади розв’язання рівнянь Пуассона, Лапласа для конкретних конструкцій електростатичних пристроїв. Показані методи розрахунку ємностей різних конденсаторів, довгих ліній і інше. У додатку наведено завдання на виконання розрахунково-графічної роботи з теорії електромагнітного поля. Видання призначене для студентів, які вивчають теоретичні основи електротехніки та основи теорії електромагнітного поля за навчальними планами підготовки бакалаврів, дипломованих інженерів, магістрів. Може бути корисне аспірантам і слухачам факультетів для підвищення кваліфікації викладачів.

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

електромагнітне поле, рівняння електромагнітного поля, електростатичне поле, метод дзеркальних зображень, електричне поле

Теорія електромагнітного поля [Електронний ресурс] : методичні рекомендації до практичних занять і завдання для виконання розрахунково-графічної роботи для студентів електротехнічних та електромеханічних спеціальностей / НТУУ «КПІ» ; уклад. В. І. Шеховцов, В. В. Михайленко Н. В. Трофимова [та ін.]. – Електронні текстові дані (1 файл: 4,43 Мбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2010. - Назва з екрана.